NETA KİMYA

NETA KİMYA KURUMSAL
KURUMSAL

1994 yılından beri profesyonel temizlik ürünleri imalatı konusunda faaliyet gösteren firmamız, MAKSİMUM KALİTE – MİNİMUM MALİYET ilkelerini bir araya getirerek, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefini sağlama amacı gütmektedir.

Yabancı sermayenin hakim olduğu sektörümüzde, firmamız %100 yerli sermaye ile yabancı rakiplerinin sunduğu ürün kalitesi ve hizmet faaliyetlerinin bir eşini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

Sahip olduğumuz dinamik şirket yapısı, arzu edilen her türlü lojistik desteği ve teknik çözümü fevkalade hızlı bir biçimde müşterilerimize ulaştırabilmemize olanak vermektedir. Bu etken bizi diğer büyük ve hantal yapılardan ayırır.

2003 başı itibari ile faaliyete geçen yeni ve modern altyapıya sahip tesislerimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz.

Firma olarak ana prensibin, ürün arkasından devam etmesi gereken hizmetin ve destek sürecini devam ettirmek olduğunun farkındayız. Bu yüzden müşteri temsilcilerimiz ve konularında uzman teknik personelimiz 7 gün 24 saat müşteri ihtiyaçlarına cevap vermek üzere hazır beklemektedir.

Firmamız ürünlerimizle birlikte kullanılabilen her türlü yardımcı teknik malzeme ve üniteleri bedelsiz olarak siz müşterilerine sunmakta zaman kaybı ve gereksiz tüketimin önüne geçmektedir. Bu aynı zamanda kullanım kolaylığını da beraberinde getirir.

Ürünlerimiz özellikle kodlama sistemi ile isimlendirilmiştir. Böylelikle personelin kolay algılaması sağlanır. Teknik yetkili arkadaşlarımız her istenildiğinde seminer tarzında veya uygulamalı tanıtım yöntemi ile personel eğitiminize yardımcı olurlar.

Sahip olduğu yapısal özellikleri ve ürün standartlarıyla NETA KİMYA sektöründe yenilikler ve atılımların yeni odağı olmuştur.

Tüm bu özelliklerimiz sizin gibi nitelikli ve saygın firmalar ile birleştirilmesi yegane dileğimizdir.